Certus

Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej firm. Opiekujemy się infrastrukturą informatyczną klientów - sieciami, komputerami, serwerami, ... tak by funkcjonowały w sposób optymalny a zarazem bezpieczny.

Do bezpieczeństwa przywiązujemy szczególną wagę - w myśl zasady "lepiej zapobiegać niż leczyć" - naszym priorytetem jest ochrona sieci komputerowych przed wyciekiem i utratą danych.

Naszą ofertę kierujemy do małych i średnich firm z Krakowa i okolic.

Oferujemy wsparcie informatyczne w zakresie dostosowanym do indywidualnych potrzeb klientów.

doSłownie

doSłownie jest dodatkiem edytora Microsoft Word wspomagającym pisanie aktów notarialnych.
Jego prototyp powstał w roku 2001 dla jednej z Kancelarii Notarialnej na zasadzie "zrobienia czegoś" co uwolniłoby pracowników od żmudnego, ręcznego pisania słownie wartości liczbowych występującyh w aktach notarialnych.
Z czasem był on udoskonalany i rozbudowany o dodatkowe funkcje takie jak wyszukiwarkę kodów PKD, kalkulator opłat notarialnych czy wykreskowanie.
doSłownie
Aktualnie doSłownie działa z najnowszymi systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz edytorami tekstu Microsoft Word, w tym z wersjami 64-bitowymi oraz "365".

Więcej informacji »


Bieżąca wersja       z dnia         Przejdź do strony pobierania »

doSłownie zamienia wszystko na słownie. I nie tylko ...

Najważniejszą funkcją doSłownie jest automatyczne pisanie słownie wartości liczbowych, takich jak daty, kwoty pieniężne, części ułamkowe, liczby ze znakiem łamania czy powierzchnie.

Wystarczy jedno naciśnięcie zdefiniowanego przez użytkownika skrótu klawiszowego (lub kliknięcie ikonki) i program sam dopisze odpowienie rozszerzenie słowne. Nie trzeba wskazywać typu przekształcanej liczby, doSłownie sam ją rozpozna i poprawnie zinterpretuje.

Nową funkcją programu jest automatyczna poprawa postaci słownej jeśli zmienia się wartość liczbowa. Funkcja działa również na wcześniej zapisanych dokumentach (pod warunkiem, że wartości słowne tworzone były za pomocą doSłownie). Daje to zupełnie nowe możliwości wykorzystania doSłownie do łatwego i szybkiego modyfikowania już istniejących dokumentów.
Począwszy od wersji 6.12 doSłownie zawiera (na nowo) Kalkulator opłat notarialnych oraz wyszukiwarkę kodów PKD.


doSłownie jest dodatkiem do edytora tekstu Microsoft Word działającym ze wszystkimi jego wersjami począwszy od 2007 do ostatnich - 2021 oraz 365.

Szczegółowy opis działania doSłownie »

Pobierz doSłownie

Aktualna wersja       z dnia  


Pokaż historię ostatnich zmian »

Pobierz wcześniejszą wersję »

* Działanie programu bez aktywacji (bez licencji) jest limitowane do 200 uruchomień.

** W trakcie instalacji programu i przy pierwszym uruchomieniu, w zależności od wersji systemu operacyjnego Windows oraz edytora Ms Word mogą się pojawić różnego rodzaju komunikaty ostrzegające przed instalacją. Należy je zignorować i zezwolić na instalację a także na uruchomienie makr programu doSłownie w edytorze Ms Word.

Na przykład, uruchamiając program instalacyjny doSłownie, na komputerze z systemem Windows 10, mogą pojawić się okna jak poniżej.

SmartScreen 1
SmartScreen 2

Aby uruchomić instalację doSłownie należy wybrać zaznaczone powyżej na zielono opcje.

Cennik doSłownie

doSłownie na 1 stanowisko komputerowe. Licencja wieczysta (dla zakupionej wersji)  600 zł
doSłownie na kolejny komputer w tej samej firmie  400 zł
Aktualizacja doSłownie na 1 stanowisko komputerowe  200 zł
Aktualizacja doSłownie dla posiadaczy abonamentu aktualizacyjnego  0 zł

* Ceny netto, należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Chcę zamówić doSłownie

Nie mam licencji programu doSłownie, to moje pierwsze zamówienie
Mam już licencję programu doSłownie

Zamawiam program doSłownie dla    komputerów
Zamawiam aktualizację doSłownie dla    komputerów

Kwota netto
 zł
Kwota VAT
 zł
Kwota brutto
 zł

 
Dane osoby zamawiającej:
 
Dane do faktury:
 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia. *
* Pola wymagane

Kontakt

Certus s.c.
Grzegorz Pysz, Katarzyna Pysz
ul. Ogrodowa 9, 32-082 Bolechowice
Telefon: 502 264 150
Kontakt w sprawach związanych
z programem ZBYT.5
Telefon: 663 996 087


 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do udzielenia odpowiedzi. *
* Pola wymagane

O nas

Certus SC jest rodzinną firmą informatyczną.
Informatyką zajmujemy się od... bardzo dawna (patrz poniżej). W pierwszych latach działalności tworzyliśmy programy komputerowe.

ZBYT.5


ZBYT.5 - program do obsługi handlu, powstał na początku lat 90-tych XX wieku. Był to jeden z pierwszych programów tego typu w Polsce.

doSłownie


doSłownie - dodatek do edytora tekstu Microsoft Word, wspomagający pisanie aktów notarialnych. Jego podstawą fukcją jest zamiana wszystkich wartości liczbowych na postać słowną. Pierwsze wersje programu powstały w roku 2002. Aktualnie doSłownie używany jest przez kilkuset użytkowników w całym kraju.

Zajmujemy się również obsługą informatyczną firm. Administrujemy sieciami i systemami komputerowymi oraz dbamy o ich bezpieczeństwo.

Wojciech

Informatyką zajmuje się od roku 1979. Pasionat wielu dziedzin: stare radia, fotografika, turystyka piesza i rowerowa, odkrywanie zapomnianych miejsc.

Grzegorz

Informatyką zajmuje się od roku 1990. Miłośnik natury, książek Agathy Christie i kuchni śródziemnomorskiej.

Katarzyna

Nie zajmuje się informatyką. Jest natomiast świetnym testerem. Jeśli trzeba znaleźć miejsce, gdzie da się coś zepsuć, zawsze można na nią liczyć :-)